Söke’de yaşayan Nuriye-Altan Dirin çiftinin kızı Koçarlı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli Alev Dirin ile Koçarlı’nın tanınmış ailelerinden Madude-Mehmet Evin çiftinin oğlu Koçarlı Belediyesi personeli Necati Evin, hayatlarını görkemli bir düğün töreniyle birleştirdi.

Koçarlı Millet Bahçesi’nde gerçekleşen düğün töreninde genç çifti, dost ve yakınlarının yanı sıra sevenleriyle mesai arkadaşları da yalnız bırakmadı.

düğün 1

Genç çiftin nikahını kıyan Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, bir ömür boyu mutluluklar dileğinde bulundu. Nikah kıyma işleminin ardından evlilik cüzdanını Alev Dirin’e teslim eden Başkan Kaplan, genç çifte fincan takımı da hediye etti.

Katılımın oldukça yoğun olduğu düğün töreninde genç çift gecenin ilerleyen saatlerine kadar düğüne katılan davetlilerle gönüllerince eğlendi.

Evlatlarının mürüvvetini gören Dirin ve Evin aileleri, kendilerini en mutlu günlerinde yalnız bırakmayan yakınlarına ve dostlarına da teşekkürlerini sunarak tebrikleri kabul etti. (MURAT TAN)

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’e veda Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’e veda

düğün 5düğün 4düğün 2