Kahramanmaraş merkezli depremlerde en büyük yıkımlardan biri de Hatay’da yaşandı. Depremin ardından yapılan arama kurtarma çalışmalarında çok sayıda depremzede vatandaşın yanı sıra can dostlar da kurtarıldı.

Depremin ardından Hatay’da kurtarma çalışmalarında aktif rol alan Nazilli Hayvan Hakları ve Doğa Koruma Derneği yetkilileri kurtarılan kedileri rehabilite edilmek üzere Nazilli’ye getirdi.

WhatsApp Image 2023-09-08 at 10.24.36 (1)

Cankurtaranlar yaz sezonunu tamamladı Cankurtaranlar yaz sezonunu tamamladı

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR

Nazilli Hayvan Hakları ve Doğa Koruma Derneği Başkanı Mehmet Tığoğlu Getirdiğimiz kedilere tüm klinik bakımları, tedavileri ve kısırlaştırma operasyonlarını yaparak onlara ikinci şansı sunabilmek adına yuva ilanları açıyoruz. Aydın Büyükşehir Belediyesi Evcil Hayvan Rehabilite Merkezinde düzenli kısırlaştırma operasyonlarına, bu kedilerimizden de operasyon yaptırarak aynı zamanda popülasyon kontrolünü de sağlamış oluyoruz. Yetkililerimizden destek ve kolaylıkları için çok teşekkür ederiz. Elbette her hayvanı taşıyamayız, bizler sadece bakıma muhtaç, enkaz içerisinde, taşların arasında doğum yapmış, engelli, yaralı hayvanlara çözüm bulmaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu. (HABER MERKEZİ)