31 Mart yerel seçimlerinde Nazilli Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı seçilen Gamze Yarar ilçede bir ilke imza atarak kadınlar için okey günü düzenledi. Göreve geldiği günden bu yana sosyal projelere öncelik veren Muhtar Gamze Yarar kadınları da unutmadı.

Gamze Yarar

Yarar pazar günleri Marmaris Kafe’de yalnızca kadınlar için okey günü düzenledi. Nazillili kadınlar her pazar öğleden sonraları Marmaris Kafe’de buluşarak hem okey oynayacak hem de gönüllerince eğlenecek. Kadınlara ayrılan saatlerde kafeye erkek müşteri alınmayacak.

Aydın'da rekor sıcaklık Aydın'da rekor sıcaklık

YALNIZCA KADINLAR İÇİN

Muhtar Gamze Yarar konuya ilişkin açıklamasında “Kadınlar okey oynamayı seviyorlar. Ben de seviyorum ama Nazilli’de bunu yapabilecekleri bir yer yoktu. Leylek Parkı’nın bitişinde bulunan Marmaris Kafe’nin sahibi arkadaşım. Kendisine konuyu açtığımda memnuniyetle kabul etti. He pazar saat 13:00 ile 18:00 arasında yalnızca kadınlarımızın olacağı okey günleri yapacağız. Ben de orada olacağım. Kadınlar oradayken erkek müşteri alınmayacak. Kadınların eğlenmesi için böyle bir etkinlik düşündük. Talep olduğu sürece de devam ettireceğiz” dedi. 

Muhabir: FİLİZ ÖZDEMİR