Esnafların taleplerini not alan Karakaş, ekonomideki olumsuzluklar nedeniyle yaşanan sorunların Millet İttifakı’nın iktidarında son bulacağını kaydetti.

Sınıfta doğum yapan kedi ile yavrularına öğretmen ve öğrencileri sahip çıktı Sınıfta doğum yapan kedi ile yavrularına öğretmen ve öğrencileri sahip çıktı

Bozdoğan’da beraberindeki partilileriyle birlikte esnaf ziyaretinde bulunan İYİ Parti Aydın 1. Sıra Milletvekili Adayı Ömer Karakaş, vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılık buldu. Esnafların taleplerini dinleyerek bir takım sorunlara ilişkin İYİ Parti’nin çözüm önerilerini sıralayan Karakaş, temaslarına ilişkin yaptığı açıklamada, ekonomik krizin faturasının esnafa kesildiğine vurgu yaptı.

Ömer Karakaş 5

“KRİZİN FATURASI ESNAFA KESİLDİ”

Bozdoğan’daki temaslarıyla ilgili açıklamada bulunan Karakaş, “Bozdoğan'da esnaflarımızla sohbet ettik. Dertlerini dinledik ve çözümler sunduk. Gittiğimiz her yerde ekonomik krizin faturasının esnafa kesildiğini net bir şekilde görüyoruz. Esnafımız da açık yüreklilikle bunun hesabını sandıkta soracağını söylüyor” ifadelerini kullandı. (MURAT TAN)

Ömer Karakaş 3Ömer Karakaş 2