Koçarlı’da Başkan Kaplan’ın talimatıyla KYK Yurdu çevresindeki cadde ve sokaklarla Çulhalar Caddesi'nin yeniden düzenlenmesi ve Cumhuriyet Parkı'nın yenileme çalışmalarının başlatılmasına dönük düğmeye basıldı. İlçe sakinlerinin hayatını kolaylaştırmayı ve çevreyi güzelleştirmeyi amaçlayan projelere önem veren Başkan Kaplan, devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

MHP’de Başkan Alıcık ile yola devam MHP’de Başkan Alıcık ile yola devam

CUMHURİYET PARKI DA YENİLENİYOR

KYK Yurdu çevresindeki cadde ve sokak yenileme çalışmalarının ilçenin bu önemli noktasının daha modern bir görünüme kavuşmasını sağlayacağını söyleyen Başkan Kaplan, yapılacak yenilemelerin ilçede yaşayanlara da daha güvenli ve konforlu bir ulaşım imkanı sunacağını belirtti. Çulhalar Caddesi'nin tamamen yeniden düzenlenmesinin trafik akışını daha verimli hale getirmeyi amaçladığını belirten Başkan Kaplan, Cumhuriyet Parkı'nda başlatılan yenileme çalışmalarıyla da parkın yeşil ve rekreasyon alanlarını modernize etmeyi amaçladıklarını kaydetti. Yenilenen parkın aileler ve çocuklar için keyifli bir dinlenme ve eğlence mekanı olacağını söyleyen Başkan Kaplan, inceleme gezisi esnasında projelerin ilerlemesini de yakından takip ederek Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine bazı talimatlarda bulundu.

"Koçarlı'ya Ne Yapsak Azdır" ve "Koçarlı’ya Her Şey Yakışır" sloganıyla yola çıkan Başkan Kaplan, ilçenin her açıdan daha güzel bir yer haline gelmesi için çalışmalara aralıksız devam edeceklerini belirtti. (MURAT TAN)