Kurduğu iddialı kadrosuyla kamp dönemini çok verimli geçiren Kuşadasıspor, siyah-beyaz renklere gönül veren taraftarlarının merakla beklediği Kuşadasıspor Store mağazasını açtı. Açılışa Kuşadası Belediye Başkan Vekili Tibet Özer, Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, yöneticiler, takım kaptanları, oyuncular ve çok sayıda taraftar katıldı.

Açılışta konuşan Kuşadası Belediye Başkan Vekili Tibet Özer, ‘’Öncelikle takımımıza cumartesi günü saat 16:30’da Özer Türk Stadı’nda oynayacağı ilk maçında başarılar diliyorum. Kentimizin ortak değeri olan Kuşadasıspor’a destek olmak için Kuşadası Belediyesi olarak her zaman yanlarındayız. Mağazamız tüm taraftarlarımıza hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.

Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Portekiz'de son yarışta ikinci oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Portekiz'de son yarışta ikinci oldu

Mağazaya destek olmak amacıyla alışveriş yapan Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan da tüm takıma iyi sezon dileklerinde bulundu. İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’ndaki El Heykeli önünde bulunan mağazada Kuşadasıspor’un forma, atkı, tişört, şapka, anahtarlık ve çorap gibi lisanslı ürünleri satışa sunulacak. (HABER MERKEZİ)