Ziyarette sevgi gösterileriyle karşılanan MHP Lideri Bahçeli, Ulu Önder Atatürk'ün "Her fabrika bir kaledir" sözünü bayraklaştırarak Belçikalılardan 2013 yılında satın aldığı maden işleme fabrikasını mili yatırıma dönüştüren İş İnsanı Muhammed Demir'e çalışmalarında başarı temennisinde bulundu.

eysim 2

SEVGİ GÖSTERİLERİYLE KARŞILANDI

Aydın mitinginin ardından Muğla'daki miting için yola çıkan MHP Genel Başkanı Bahçeli, Çine'de bulunan EYSİM Madencilik'e ziyaret gerçekleştirdi. EYSİM Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı ve Cumhur İttifakı Çine Belediye Meclisi Üyesi İş İnsanı Muhammed Demir ile personelin sevgi gösterileriyle karşıladığı Bahçeli, ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti. Seçim konvoyunu bir süre bekleterek personele halini hatrını soran Genel Başkan Bahçeli, İş İnsanı Demir'den şirket faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

eysim 4

Öğrenciler liselerinin proje ortaklarıyla buluştular Öğrenciler liselerinin proje ortaklarıyla buluştular

İŞ İNSANI DEMİR VE PERSONELE BAŞARILAR DİLEDİ

Bahçeli'ye kendilerini kırmayarak fabrikaya teşrif etmeleri nedeniyle minnet duygularını ifade eden İş İnsanı Demir, 14 Mayıs'taki seçimlerde MHP'ye ve Cumhur İttifakı'na olan desteğini ifade etti. İş İnsanı Demir ve personeline çalışmalarında başarılar dileyen Bahçeli, daha sonra Muğla'ya doğru hareket etti. (MURAT TAN) 

EYSİM 1