Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı kursiyerleri büyüledi Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı kursiyerleri büyüledi

AK Parti’nin Köşk’te 20 yıldır birinci olduğu Ilıdağ Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Savaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.

Aydın’da Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nin ikinci turuna ilişkin çalışmalarını sürdüren  AK Parti Aydın Milletvekili, Köşk Ilıdağ’da bir araya geldiği vatandaşlara Türkiye Yüzyılı vizyonunu anlattı. Türkiye’de 21 yıldan bu yana güven ve istikrar ortamı olduğunu vurgulayan Milletvekili Savaş, “Büyük ve güçlü Türkiye'nin yoluna daha emin adımlarla devam etmesi adına rehavete düşmeden birlik ve beraberlik için çok çalışmamız şart” ifadelerini kullandı.

ak 2-5

“İLK YARIYI BAŞARILI BİR ŞEKİLDE TAMAMLADIK”

28 Mayıs’ta yapılacak seçimlerine önemine dikkati çeken Savaş, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı inşallah sizlerin desteğiyle yeniden  Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Köşk’te dün olduğu gibi bugün de bu kardeşinize sahip çıkarak verdiğiniz destek için çok teşekkür ediyorum. Bu dönemde de Köşk’ün ve Ilıdağ’ın emrinde olacağız. Geride kalan seçim sürecinde Türkiye’yi ileri götürmek isteyenlerle, geri götürmek isteyenlerin mücadelesine hep beraber şahitlik ettik. Geldiğimiz nokta itibariyle maçın ilk yarısını başarılı bir şekilde tamamladık. Şimdi ikinci yarısında da güçlü bir destekle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olacağız. Büyük ve güçlü Türkiye'nin yoluna daha emin adımlarla devam etmesi adına rehavete düşmeden birlik ve beraberlik için çok çalışmamız şart” dedi. (MURAT TAN)

ak 4-3ak 5-1AK 3-5