Nazilli’de  görev yapan Mali Müşavir Dilek Gürcan meslekte 38. Yılı düzenlediği kahvaltı programıyla kutladı. Hangar Kafe’de düzenlenen programda Aydın Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası eski başkanı Rıza Yörüyen, yönetim kurulu üyesi Nurgül Karakurt, Nazilli Vergi Dairesi Müdürü Adem Torun, Nazilli Belediye Meclis üyesi Erhan Algan, CHP Nazilli Kadın Kolları Başkanı Nilgün Aktaş, Nazilli İŞKUR eski müdürü Yakup Ergenlik, esnaf odası başkanları, mali müşavirler ve Dilek Gürcan’ın dostları katıldı. 

“38 YILDIR GÖREVİMİN BAŞINDAYIM”

Söke Belediyesi’nden Karina bölgesinde kıyı ve plaj temizliği Söke Belediyesi’nden Karina bölgesinde kıyı ve plaj temizliği

Dilek Gürcan programda yaptığı konuşmada tüm katılımcılara teşekkür ederken “38 yıldır işimin başındayım. Siz değerli dostlarımla 38. Yılımı kutlamak istedim. Ne mutlu ki halen hizmet etmeye devam ediyorum. Çalışmayı çok seviyorum. Ailelerimizin bize öğrettiği gibi çalışmadan yaşam olmaz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ihtiyacımız olan tek şey çalışkan olmak. Beni yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi. Dilek Gürcan’ın konuşmasının ardından meslekte geçirdiği 38 yıldan kareler ve sinevizyon gösterisi sunuldu. 

Muhabir: FİLİZ ÖZDEMİR