Türkiye’nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85’nci yıldönümü anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen İller Arası Tekwando TurnuvaNazilli Spor Salonu’nda başladı. İki gün sürecek turnuvanın açılış törenine Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Güven Eker, Taekwondo Aydın İl temsilcisi Serap Öztürk, çevre illerden sporcular, antrenörler ve öğrenci velileri katıldı.

Cristiano Ronaldo 1200. maçında 868. golünü attı Cristiano Ronaldo 1200. maçında 868. golünü attı

MADALYALARINI ALDILAR

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende Tekwando Aydın İl Temsilcisi Serap Öztürk, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan vve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Güven Eker konuşma yaptı. Protokol konuşmalarının ardından sabahki müsabakalarında dereceye girenlere madalyaları takdim edildi. 49 kg bayanlarda Muğla’yı temsil eden ve müsabakalar sonucunda 4’ncü olan Naz Keskin, Denizli’den katılan ve 3’ncü olan Şule Yıldlrım, Aydın’dan katılan ve 2’nci olan Rahiye Buse Akın ile Nazilli’den katılan ve 1’nci olan Ayşe Kavlak’a madalyalarını Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan taktı.

TURNUVA İKİ GÜN SÜRECEK

11-12 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan turnuvada ilk gün kızlarda 5, erkeklerde ise 3 kategoride, ikinci gün ise bayanlarda 5 kategoride, erkeklerde ise 7 kategoride sporcular başarı elde etmek için mücadele edecek. Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Şampiyonada emeği geçenlere teşekkür ederken, mücadele veren sporculara başarılar diledi. (FİLİZ ÖZDEMİR)