CHP Kuşadası İlçe Örgütü, yerel seçim sonuçlarının değerlendirmek amacıyla düzenlenen ‘Danışma Kurulu’ toplantısında konuşan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, “Seçim süreci boyunca dost bildiklerimize karşı asimetrik bir savaş verdik. Gördük ki düşmanın en büyük hilesi dostluğuymuş” dedi.

Danisma Kurulu Toplantisi (10)

“DOST BİLDİKLERİMİZE KARŞI MÜCADELE VERDİK”

Başkan Ömer Günel geride bıraktığı 5 yılı ve seçim sürecini değerlendirirken “Yıldızımız örgütümüzle beraber her geçen gün birlikte yükseldi. Bu durum da birilerinin kendi geleceğiyle ilgili karamsarlığa kapılmasına neden oldu. 30 yıldır belediyenin mülklerinden rant elde eden oligark bir yapının çarkına çomak soktum. Gösterdiğimiz belediyecilik başarımızla sadece Aydın’ın değil Türkiye’nin takdirini kazandık. Biz kentimize daha fazla nasıl hizmet ederiz diye çalışırken aynı zamanda  uçları çok daha derinde olan aynı yolu yürüdüğümüzü sandığımız insanlarla mücadele ettik. Kuşadası’nda Ömer Günel’e ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne muhalefet bizzat parti içindeki hainler tarafından organize edildi. Hainlerin dahil olduğu kumpas çetesine karşı asimetrik mücadele verdik. Asıl amaçları Kuşadası’nda Cumhuriyet Halk Partisine ve bana seçimi kaybettirmekti. Bu amaçla kurmadıkları kumpas girmedikleri kirli ittifak kalmadı. Benim partimin 5 aday adayından hangisi partide kaldı? Nerede bu arkadaşlar? Hangi partilerden CHP’ye karşı aday oldu.

Büyükşehir Belediyesi, Karacasu Yenice mahallesini baştan sona yeniledi Büyükşehir Belediyesi, Karacasu Yenice mahallesini baştan sona yeniledi

Danisma Kurulu Toplantisi (2)

“ZAFERİN BÜYÜKLÜĞÜ MÜCADELENİN ÇETİNLİĞİYLE ÖLÇÜLÜR”

Başkan Ömer Günel asıl amacın Kuşadası’nda Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve kendisine seçim kaybettirmek olduğuna bir kez daha dikkat çekerek “Ama başaramadılar. Asla başaramayacaklar. Zaferin büyüklüğü mücadelenin çetinliğiyle ölçülür. Çetin bir mücadele yürüttük ve zaferle çıktık. Bu yolda birlikte yürüdüğüm tüm partililerime ilçe örgütüme bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: HABER BÜLTENİ