Özel Başak Koleji'nde velilerin ve halkın katılımıyla gerçekleşen 23 Nisan töreni, bu yılda da coşkuyla kutlandı.

BRC_4543-min

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından İlkokul öğretmeni Mehmet Mustafa Çeliker, günün anlam ve önemini anlatan konuşmayı gerçekleştirdi. Programda, 3.sınıf öğrencileri 23 Nisan konulu şiirlerini okurken, ilkokul öğrencileri hazırlamış oldukları oratoryoyu sergilediler. Dans öğretmeni tarafından koreografisi hazırlanan dans gösterilerinin de gerçekleştirildiği programda, 23 Nisan Resim Yarışması ödülleri Kampüs Müdürü ve İlkokul Resim Öğretmeni tarafından takdim edildi. Müzik Öğretmeni koro şefi görevini öğrencilerine teslim ederek öğrencileriyle birlikte şarkılar söyledi.

IMG_2834-min

Aydın Özel Başak Koleji ilkokul ve ortaokul ana kampüsünde bir araya gelen veliler, öğrenciler ve öğretmenler hazırlanan 23 Nisan töreni ve etkinliklerini ilgiyle izledi. Bayrak gösterisi ile birlikte bayram programı kampüs binasında sonlandı. Ardından Bando ve Kortej yürüyüşü yapan ortaokul öğrencileri, Aydın Tekstil Park’ta görsel bir şölene imza attılar. (HABER MERKEZİ)

Bodrum'da halk plajlarında görev yapacak cankurtaranlara eğitim veriliyor Bodrum'da halk plajlarında görev yapacak cankurtaranlara eğitim veriliyor

IMG_2912-minBRC_4531-min