Geçtiğimiz Pazar gece Söke ve çevresinde etkili olan Demirçay ve Güneyyaka mahallelerinde can kaybına neden olan selde hayatını kaybeden Nurten Sivritaş'ın (70) cenazesi toprağa verildi. 

25-1

Güneyyaka Mahallesi Kisisr Boğazındaki evlerinde sele kapılan ve cansız bedeni evinden yaklaşık 4 kilometre mesafede Kisir Çayı  Sayrakçı mevkiinde buluna Nurten Sivritaş’ın cenazesine Aydın Valisi Yakup Canbolat, Jandarma İl Alay Komutanı Ali Nac Aldemir, Söke Kaymakamı Ali Akça, Aydın Büyükehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arkan, Bakan Vekili Mehmet Arif Ceylan, CHP İlçe Başkanı Ali Kemal  Özcan, AK Part İlçe yöneticileri, Ticaret Odası Başkanı Meti Sakalar, Meclsi Başkanı Veysel Kara, yakınları ve vatandaşlar katıldı. 

24-1

Nazilli Kent Konseyi’nden NGC’ye ziyaret Nazilli Kent Konseyi’nden NGC’ye ziyaret

Cenaze törenine katılan başta Vali Yakup Canbolat ve Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu olmak üzere kamu yöneticileri merhume Nurten Sivritaş'ın kızları Yağmur ve Arzu Sivritaş ve kız kardeşi Nahide Mutlugün’e baş sallığı dileyerek taziyede bulundular. (NECATİ MALDAR)

26