Yönetim Kurulu Başkanı Metin Sakalar ve Meclis Başkanı Veysel Kara, beraberinde meclis üyeleri ile birlikte iade ziyaretlerini Söke Esnaf Odası Başkanlarından başladılar. Esnaf Odalarının bulunduğu Mehmet Ali Akkar Esnaf Odaları binası toplantı salonunda Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi ve Şoförler Odası Başkanı Refik Karataş ve diğer oda başkanları ile bir araya gelen Söke Ticaret Odası heyeti ziyarette Söke’nin sorunlarını da görüştü.
 
Kemalpaşa Mahallesinde Tarihi Nuh Bey Konağında hizmet veren Söke Genç İş Adamları Derneği SOGİAD’ı yapılan ziyarette Sakalar ve Ticaret Odası Meclisini SOGİAD Başkanı Murat Günal ve yöneticiler karşıladı. Daha önce uzun yıllar SOGİAD ailesinde yer alan Metin Sakalar ve Ticaret Odası heyetinin ziyareti sıcak ve samimi bir ortamda geçerken İlçenin sorunları da ele alındı. 

TANYERİ “HASAT SEZONU ÖNCESİ TİCARET ODASININ ZİYARETİNDEN ÇOK MEMNUNUZ” 

Ramazan Ayı Umre Tur kayıtları başladı Ramazan Ayı Umre Tur kayıtları başladı

Söke Ticaret Odası Heyeti son olarak Söke Ziraat Odasını ziyaret etti. Oda Başkanı Mustafa Tanyeri ve oda yöneticileri tarafından karşılanan ticaret odası heyetinin hasat sezonuna başlanılacağı bu günlerde yapmış olduğu ziyaretin anlamlı olduğunu söyleyen Tanyeri “Yeni sezona sıkıntılarla giriyoruz. Ticaret odamızın çiftçilerimizin de sorunlarını dinlemesinden ve ziyaretlerinden mutlu olduk” dedi. Ticaret Odası Başkanı Metin Sakalar da yaptığı açıklamada Ziraat Odasın ilçenin önemli meslek odalarından biri olduğunu söyleyerek yeni sezonun tüm çiftçilere hayırlı olmasını diledi. (NECATİ MALDAR)