Bakan Tekin: Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli daha dinamik bir eğitim iklimini hedefliyor Bakan Tekin: Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli daha dinamik bir eğitim iklimini hedefliyor

Törene, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erkan Salan’ın yanı sıra, Yenipazar Kaymakam V. Bahadır Güneş, Yenipazar Belediye Başkanı Malik Ercan, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Şahabettin Yalçın, Fen Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Aytaç Gürhan Gökçe, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Tuncay Saygın,  İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Özaslan, İlçe Emniyet Amiri V. Hacı Ali Katman, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Dursun Durmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayşe Acar, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Erkan Kasırga, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, AK Parti Yenipazar İlçe Başkanı Sadık Yapıcıoğlu, MHP Yenipazar İlçe Başkan Yardımcısı Ali Toran, Aydın Yenipazar Efeleri Yaşatma Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nedim Gürpınar ve zeybek ekibi, ilçe protokolü, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmalarını yapan ADÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erkan Salan ve Yenipazar MYO Müdürü Doç. Dr. Mehmet Mustafa Karaca, mezun olan öğrencilere meslek hayatlarında başarılar dileyerek öğrencilerin başarılarında büyük pay sahibi olan ailelerine ve öğretim elemanlarına teşekkür etti. 

Yenipazar Meslek Yüksekokulu birincisi Hatice Zehra Cedimoğlu. kendisinin ve mezun olan tüm arkadaşlarının başarılarında emeği olan herkese teşekkür etti. Mezuniyet programı, dereceye giren öğrencilere protokol tarafından başarı belgeleri ve plaket takdim edilmesinin ardından öğrencilerin kep atma seremonisi ile sona erdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ