14 Mayıs seçimlerine giden süreçte AK Parti’yle CHP’nin il başkanları, bu kez ‘terör’ polemiği üzerinden karşı karşıya geldi.

AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, CHP’nin çizgisinden çıktığını belirterek “Mustafa Kemal’in askerleriyiz diyenler Apo’nun teröristleri ile kol kola” dedi.

AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, seçim çalışmaları kapsamında Sultanhisar’ı ve Köşk’ü ziyaret etti.

İl Başkanı Gökhan Ökten’in ilk durağı Sultanhisar ilçe başkanlığı oldu. Gökhan Ökten, İlçe Başkanı Yüksel Yılmazoğlu, Kadın Kolları Başkanı Serap Öztürk, Gençlik Kolları Başkanı Ünal Mert Bayarlar ve parti teşkilatıyla bir araya geldi.

Gökhan Ökten, İlçe Başkanlığının ardından fidan işletmeciliği yapan bir firmayı ziyaret ederek işletme hakkında bilgiler aldı.

Aydınlı öğrencilere balık tüketimi özendiriliyor Aydınlı öğrencilere balık tüketimi özendiriliyor

Fidan işletmeciliği ziyaretinin ardından Atça esnafıyla bir araya gelen Ökten, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Ökten, Atça’da Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İsa Durak’ı ziyaret etti.

“CHP, ÇİZGİSİNDEN ÇIKTI”

Fidan işletmeciliği ziyaretinden Atça’ya giden Ökten, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ve Sanatkârlar Odasını ziyaret eden Ökten’i, Başkan İsa Durak karşıladı. Burada CHP seçmenine seslenen Ökten, CHP’nin çizgisinden çıktığını belirterek, “Mustafa Kemal’in askerleriyiz diyenler Apo’nun teröristleri ile kol kola” diye ifade etti.

CHP İl Başkanı Hikmet Saatçı, Ökten’in partisini hedef alan sözlerine sosyal medya hesabından yanıt verdi.

“HÜDAPAR HANGİ İTTİFAKIN ORTAĞI?”

Saatçı, sosyal medya paylaşımında, “AKP İl Başkanı Gökhan Ökten’in talihsiz açıklamasına söylenecek söz çok, ancak sadece kendisine şunu sormak istiyorum: Şehit Emniyet Müdürü Gaffar Okkan’ın katilleri bugün kimin seçim ortağıdır? HÜDAPAR seçim pusulasında kimin yanındadır? Türk bayrağı sözünden rahatsız olan Cumhur İttifakı ortağı kimdir? Türkiye’nin bölünmesini açıkça isteyen HÜDAPAR hangi ittifakın ortağıdır? Sn. Ökten farkında mısınız bilmiyorum ama siz bunların hepsinin il başkanısınız” görüşlerini aktardı. (KIVANÇ UĞUR)