Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydınlılarla ünlü şarkıcıları buluşturmaya devam ediyor. Son olarak sevilen sanatçı Sıla, Atatürk Kent Meydanı’nda sevilen şarkılarını seslendirdi. Konser öncesi Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve CHP Efeler Belediye Başkan adayı Anıl Yetişkin meydanı dolduran vatandaşlara seslendi.

“KAMUDA MÜLAKAT SÖZÜ TUTULMADI”

Çerçioğlu gençlere seslenerek;“Bu ne güzel bir Aydın, bu ne güzel bir Atatürk Kent Meydanı. Bu gece sizlerle beraber olmaktan çok mutluyum. Sevgili gençler kamudan mülakatın kaldırılacağına dair size bir söz verilmişti ama size verilen bu söz yerine getirilmedi. Siz sınavlarda başarılı oluyorsunuz ama atamanızda bir dayınız olmadığı için mülakatta eleniyorsunuz” dedi.

“PAZAR GÜNÜ MUTLAKA SANDIĞA GİDİN”

UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde yarı finalistler yarın belli olacak UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde yarı finalistler yarın belli olacak

Başkan Çerçioğlu daha adil bir Türkiye için pazar günü Aydınlıları oy vermeye davet etti. Çerçioğlu: “İşte bundan dolayı daha adil bir ülke için, daha adil bir Türkiye için pazar günü mutlaka sandığa gidin ve demokratik hakkınızı kullanın sevgili gençler. Ben size güveniyorum. Ben bir partinin mensubuyum, bu partinin kurucusu da Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk. Onun gösterdiği yoldan hiç ayrılmadım, bundan sonrada ayrılmayacağıma bir kere daha söz veriyorum” ifadelerini kullandı. 

Çerçioğlu’nun konuşması sonrası Sıla sahneye çıkarak Aydınlılara müzik ziyafeti yaşattı. 

Muhabir: KÜBRA DİLARA YERLİKAYA