"20. Germencik İncir, Tarım, Kültür ve Sanat Festivali" konserle sona erdi "20. Germencik İncir, Tarım, Kültür ve Sanat Festivali" konserle sona erdi

Aydın’da görev yaptığı yıllarda ‘Şeker Savcı’ lakabıyla bilinen Merhum Cumhuriyet Savcısı Kadir Şeker’in oğlu Avukat Mehmet Şeker’i, babasının adını taşıyan oğlu Kadir için düzenlediği sünnet düğününde aile büyükleriyle dost ve yakınları yalnız bırakmadı.

Avukat Şeker çiftinin oğulları Kadir için Efeler’deki Anemon Otel’de düzenlediği sünnet düğününe, DSP Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Önder Aksakal, TBMM 27. Dönem AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı, Yargıtay Genel Sekreter Yardımcısı Ömrü Yılmaz ile İbrahim Acarlı, Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı İdris Kizir, Emekli Jandarma Genel Komutanı Yardımcısı Musa Çitil, Yargıtay 5. Ceza Dairesi Üyesi Ahmet Haşim Bardakçı, Yargıtay 5. Ceza Dairesi Üyesi Çetin Akkaya ile iş, siyaset ve hukuk camiasından çok sayıda isim katıldı.

Renkli görüntülerin sahne olduğu sünnet düğününde Şeker çiftinin mutlukları gözlerinde okunurken, masaları tek tek dolaşarak misafirlerle de yakından ilgilendiler.

Hukuk camiasını bir araya getiren yemekli sünnet düğünü, gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürerken davetliler gönüllerince eğlenmenin tadını çıkardılar. (MURAT TAN)