AYTO'nun 6. ve 17. komitelerine kayıtlı olan üyeler, İstanbul'da gerçekleştirilen EKSPOMED Eurasia 31. Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma ve Rehabilitasyon, Laboratuvar, Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı ile IBAKTECH 14. Uluslararası Ekmek, Pasta Makinaları, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı'na katıldılar.

AYTO tarafından sağlanan ulaşım ve konaklama imkanlarıyla desteklenen fuar organizasyonu, üyelerin sektörlerine yönelik en yeni uygulamaları inceleme fırsatı bulmalarını sağladı. EKSPOMED Fuarı'nda tıbbi cihazlar, sistemler, teknolojiler, ürünler, donanımlar, ortopedik ürünler, sağlık hizmetleri, laboratuvar, analiz, teşhis, hastane ekipmanları gibi yenilikler sergilenirken, IBAKTECH Fuarı'nda ise ekmek, pasta makineleri, dondurma, çikolata gibi sektörlere yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunuldu.

Nazilli’de “7’den 77’ye Sanat” sergisi Nazilli’de “7’den 77’ye Sanat” sergisi

“FUARLAR YENİ İŞ BAĞLANTILARI İÇİN FIRSAT SUNUYOR”

Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, fuarlar hakkında yaptığı açıklamada, "Fuarlar üyelerimiz için yeni iş bağlantıları kurmaları için önemli fırsatlar sunuyor. Üyelerimizin talepleri doğrultusunda belirlediğimiz fuar takvimi sayesinde, sektörlerinde öncü fuarlara katılarak en yeni uygulamaları inceleyebiliyorlar. Bu da işletmelerimize ve il ekonomimize önemli katkılar sağlıyor." şeklinde konuştu.

Muhabir: KÜBRA DİLARA YERLİKAYA