Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan atölyenin açılışına, AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen, İncirliova Kaymakamı Canan Hançer Baştürk, AK Parti İncirliova İlçe Başkanı Mehmet Yüzbaşıoğlu, MHP İncirliova İlçe Başkanı Ercan Özdemir, siyasi partilerin yöneticileri, kurum müdürleri, muhtarlar, STK başkanları, merhum öğretmen Kemal Uysal’ın ailesi ve çok sayıda davetli katıldı. Başkan Kaya davetliler ile tek tek ilgilendi, eğitim atölyesi ile ilgili bilgi verdi. Protokol konuşmalarının ardından yapılan kurdele kesimi ile eğitim atölyesi hizmete açıldı.     
  

1B764Dc6 E961 4498 B8Fa 3799987E53E8
“BİZİM DERDİMİZ BİZİM SEVDAMIZ İNCİRLİOVA”  

İlginin yoğun olduğu açılış töreninde konuşan Başkan Kaya, “Kemal Öğretmenimiz güzel insandı, tüm İncirliova halkının değer verdiği saygı duyduğu bir büyüğümüzdü. İncirliovamızda onlarca çocuk okuttu, güzel insanlar yetiştirdi. Sporcular yetiştirdi. Hepimizin öğretmeni oldu. Kemal Hocamız hepiniz biliyorsunuz bir dönem CHP İlçe Başkanlığı da yaptı. Ancak kuru - kısır siyaset gütmedi. İncirliovamızın yararına olan her işi destekledi. Biz bu Eğitim Atölyemize Kemal Uysal öğretmenimizin adını verelim dediğimde herkes çok mutlu oldu. Kimse Hoca şu partiden demedi. Çünkü önemli olan siyaset değil İncirliovamıza hizmet etmek. İncirliova için taş taş üstüne koymak. Kemal Hocamız da bize hep bunu söylerdi. Biz beş yıl boyunca böyle çalıştık, kimsenin partisine bakmadık. Kim İncirliova için taş taş üstüne koysa yanında olduk. Bundan sonra da böyle çalışacağız. Çünkü bizim derdimiz, bizim sevdamız İncirliova. Ben Kemal Hocamıza yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Mekânı cennet olsun. Rabbim ailesine sağlık versin, Eğitim Atölyemiz hayırlı olsun.” ifadelerine yer verdi. 
 17De266A B5Cc 4F54 A17F 14800E50323A
UYSAL AİLESİNDEN BAŞKAN KAYA'YA TEŞEKKÜR  

Açılış töreninde söz alan merhum öğretmen Kemal Uysal’ın kızı Özlem Uysal Tuncer, Başkan Kaya'ya teşekkür etti. Uysal Tuncer'in duygu yoğunluğu nedeniyle konuşmakta zorlandığı görüldü. Uysal Tuncer duygusal konuşmasında, "O her zaman bizim Aytekin Abimiz oldu. Bizi hiç yalnız bırakmadı. Bu atölyeye babamın adını vererek de bizi çok onurlandırdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi. 

Törende konuşan bir başka isim Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Murat Arslan da mahallesine kazandırılan hizmetten dolayı Başkan Kaya'ya teşekkür etti. 


 Bd45B8D0 B5Cc 4D2E B83F 4Fcb6029C4Fd
 
ÖZMEN’DEN BAŞKAN KAYA’YA ÖVGÜ 

AFAD'dan Aydınlılara uyarı AFAD'dan Aydınlılara uyarı

Açılış törenine katılmak için Ankara’dan gelen AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen ise konuşmasında halk ile iç içe olma vurgusunda bulundu. Özmen, “Fiziki belediyecilik hizmetleri belediye başkanlarının asli görevidir. Vatandaşları ile iç içe olabilmiş, halka kendini sevdiren, halkın dilinden anlayan başkanlar her zaman başarılı olmuşlardır. Aytekin Başkanımız bunu sağladığı için başarılıdır.” dedi.

Kaynak: HABER BÜLTENİ