Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın milletvekili adayı diş hekimi Gamze Yolcu Metin seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ziyaretlerinde köyleri de ihmal etmeyen Gamze Yolcu Metin Nazilli’ye bağlı Bereketli ve Şimşelli mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Özellikle kadınlardan yoğun ilgi gören Metin adeta sevgi seliyle karşılaştı. Metin’e ziyaretinde Şimşelli Mahalle Muhtarı Mustafa Özcan ve Bereketli Mahalle Muhtarı Özkan Karakuş eşlik etti. Vatandaşlara CHP’nin projelerinden bahseden Metin partisinin iktidarında köylü ve çiftçiye sağlanacak imkanları bir bir anlattı.

“PROJELERİMİZİ HALKIMIZA ANLATTIK”

“Aday belirlemedik, eğilim yoklaması yaptık” “Aday belirlemedik, eğilim yoklaması yaptık”

Gamze Yolcu Metin Bereketli ve Şimşelli ziyaretleriyle ilgili paylaşımında “Köylümüzle, çiftçimizle, emek emek üreten kadınlarla sohbet edip kucaklaştık. Muhtarımız Mustafa Özcan ve ailesine, bizleri evlerinde ağırlayan mahalle sakinlerine çok teşekkür ediyorum. Toplumun her kesimiyle bir araya gelmeye, sorunlarını dinleyip çözüm bulmaya devam edeceğiz. Bereketli mahallemizde kadınlarla, gençlerle ve saygı değer büyüklerimizle bir araya geldik. Milletin iktidarında yaşanacak değişim rüzgarını, genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanlığında ilk 100 günde yapılacak olan projeleri 7'den 70'e tüm halkımıza anlattık.
Muhtarımız Özkan Karakuş ve Bereketli halkına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (FİLİZ ÖZDEMİR)