Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın milletvekili adayı diş hekimi Gamze Yolcu Metin seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. CHP’li Metin son olarak Kuyucak’ta partilileriyle birlikte saha çalışması yaptı. CHP Aydın milletvekili Süleyman Bülbül, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir ve Kuyucak İlçe Örgütü yöneticileriyle birlikte cumartesi pazarına giden CHP’li Metin esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Vatandaşlara partisinin vaatlerini anlatan Metin, 14 Mayıs seçimlerinde CHP ve cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu için destek istedi.

“BİR OY CHP’YE BİR OY KILIÇDAROĞLU’NA”

Aydın’daki OSB’lerin başkanları istişare toplantısında buluşacak Aydın’daki OSB’lerin başkanları istişare toplantısında buluşacak

Kuyucak ziyaretini sosyal medya hesabından paylaşan Metin “Cumhuriyet Halk Partisi Kuyucak İlçe Başkanlığı ziyaretimizin ardından CHP Aydın Milletvekilimiz Süleyman Bülbül, Aydın İl Kadın Kolları Başkanımız Ayşe Özdemir ve yönetimi, Kuyucak İlçe Başkanımız Uğur Doğanca ve yönetimi, İlçe Kadın Kolları Başkanımız Hüsniye Boran Dağlıca ve yönetimi, İlçe Gençlik Kollarımız ile birlikte pazaryerinde pazarcı esnafımız, daha sonra çarşı esnafı ve vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Kuyucaklı hemşehrilerimizden 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçimi için ‘1 oy Kemal Kılıçdaroğlu’na 1 oy Cumhuriyet Halk Partisi’ne’ destek istedik. Bizleri samimi bir şekilde güler yüzüyle karşılayan esnaf ve vatandaşlarımıza gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi. (FİLİZ ÖZDEMİR) 

thumbnail_gamze 1