Nazilli’de işgaliye denetimi Nazilli’de işgaliye denetimi

Efeler Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Umurlu Meydanı’nda Gençlik Şenliği düzenlendi.

Gerçekleştirilen etkinliklerde çocuklar ve gençler müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi. Öğle saatlerinde alana gelen Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, çocuklar ve gençler ile aileleriyle bol bol sohbet etti, anı fotoğrafı çektirdi.

I M G 4574

Şenlikte katılımcılara seslenen Yetişkin, “Hepinizin burada olmasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Çocuklarımız buraya eğlenmeye geldi. Umurlu’da ilk kez kendi adımıza böyle bir şey yapıyoruz. Bundan sonra sıklıkla yineleyeceğiz. Hem çocuklarımızın kaynaşması hem de gençlerimizin önümüzdeki günlerde yaşayacakları sınav stresi öncesinde rahatlayabilmeleri açısından böyle bir etkinliği çok önemli buluyorum. Gençlik Haftası’nda bunu yapabilmek ayrı bir gurur” dedi.

I M G 4575

“BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLAYACAĞIZ”

Başkan Yetişkin, “Biz 1881’de Selanik’te doğan mavi gözlü Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığından asla ayrılmayacağız. 19 Mayıs’ı büyük bir coşku ve heyecanla kutlayacağız. Herkese iyi eğlenceler diliyorum. Hepimizin bayramı kutlu olsun” diye konuştu.

Etkinliğe Efeler Belediye Başkan Yardımcısı Barış Altıntaş, belediye meclis üyeleri, Umurlu Mahallesi Muhtarı Mehmet Yengi, civar mahallelerin muhtarları ile Umurlu sakinleri katıldı.

Muhabir: KIVANÇ UĞUR