İncirliova Belediyesi toplu iş sözleşmesi yaşandı. Yaşanan sözleşmeyle belediyede en düşük işçi maaşı 10 bin 410 lira oldu. Belediye Başkanı Aytekin Kaya, belediye çalışanlarına düzenlenen törende bayram ikramiyelerinin de hesaplarına yatırıldığını müjdeledi. 

İncirliova Belediyesi’nin imzaladığı toplu iş sözleşmesi, bayram öncesinde personeli sevindirdi. Törenle imzalanan sözleşmede konuşan Belediye Başkanı Kaya, “İncirliova Belediyesi Ailesi olarak birlik ve beraberlik içerisinde İncirliovamıza uzun yıllar hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. 

23-3

Aydın'da "Yaza merhaba" konseri verildi Aydın'da "Yaza merhaba" konseri verildi

Toplu iş sözleşmesinin işçilere ve emekçilere hayırlı olmasını dileyen Başkan Kaya, toplu iş sözleşmesi sürecine emek veren tüm çalışanlara göstermiş oldukları dayanışma ve özveri için teşekkür etti.  

Törene İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner, Millet İttifakının bileşenleri Cumhuriyet Halk Partisi’nin Aydın Milletvekili Adayları Evrim Karakoz ve Nilüfer Ünüvar, İYİ Parti Aydın Milletvekili Adayları Ahmet Ertürk, Tuğçe Canpolat Yılmaz ve Fevzi Köse ile işçi aileleri katıldı. (SERKAN ARSLAN)

WhatsApp Image 2023-04-14 at 20.43.54