Sağlık Bakanlığı yatırımları kapsamında yer alan Karacasu Devlet Hastanesi’nde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

İnşaatı biten hastanede bir yandan iç dekorasyon çalışmaları devam ederken diğer yandan da elektrik ve ısıtma soğutma sistemlerinin montajı sürüyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Aydın İl sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, hastaneyi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaret sırasında Karacasu İlçe Sağlık Müdürü Dr. Onur Doran tarafından Müdürü Şenkul’a ilçenin sağlık hizmetleri hakkında sunum yapıldı. 

Künkcü, Oda Başkanları ile kahvaltıda bir araya geldi Künkcü, Oda Başkanları ile kahvaltıda bir araya geldi

Aydın İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan ziyaret ile ilgili olarak yapılan açıklamada; “İl Sağlık Müdürümüz Dr. Eser Şenkul saha ziyaretleri kapsamında Karacasu İlçe Sağlık Müdürlüğü ve yapımı devam eden Karacasu İlçe Devlet Hastanesinin inşaat alanında incelemelerde bulundu. İlk olarak yapımı devam eden Devlet Hastanesinin inşaat alanında incelemelerde bulunan İl Sağlık Müdürümüz; yürütülen çalışmalar ve proje hakkında İlçe Sağlık Müdürümüz Dr. Onur Doran’dan ve firma yetkililerinden detaylı bilgi aldı. İlçe Sağlık Müdürümüzden ilçede verilen birinci basamak sağlık hizmetleri hakkında bilgi alan İl Sağlık Müdürümüz; personellerimiz ile sohbet ederek, özverili ve fedakâr çalışmalarından dolayı teşekkür etti.  İl Sağlık Müdürümüz Dr. Eser Şenkul'a Karacasu ziyaretinde; Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanımız, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanımız, İlçe Sağlık Müdürümüz eşlik etti” ifadeleri kullanıldı. (MURAT TAN)