AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Savaş, AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen ve AK Parti Karpuzlu İlçe Başkanı Akif Aydoğdu ile birlikte yapımı devam eden Hükümet Konağı inşaatını yerinde inceleyerek yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.

Aydın’da Avrupa standartlarında yat ve tekne üretimi yapılacak Aydın’da Avrupa standartlarında yat ve tekne üretimi yapılacak

Ziyaret sırasında, inşaatın ilerleyişini yakından takip eden Savaş, bu yeni Hükümet Konağı'nın tamamlandığında Karpuzlu halkına daha iyi hizmet sunma konusunda önemli bir adım olacağını vurguladı.

savaş-17

Savaş, yaptığı açıklamada, Karpuzlu ilçesinin daha modern ve kaliteli bir hizmet altyapısına kavuşması için çalışmaların sürdüğünü belirtti. Hükümet Konağı'nın tamamlandığında, ilçe sakinlerine daha iyi hizmet sunma kapasitesine sahip olacağını vurgulayan Savaş, bu projenin ilçeye önemli bir katkı sağlayacağını ifade etti. Aynı zamanda ilçenin gelişimine büyük önem veren Savaş, Karpuzlu Hükümet Konağı'nın tamamlanarak hizmete açılmasıyla birlikte ilçe sakinlerinin daha iyi fiziki koşullarda kamu hizmetlerinden yararlanacaklarını söyledi. Savaş, bu projenin ilçeye hayırlı olması temennisinde bulunarak, çalışmaların hızla tamamlanması için çaba sarf edileceğini dile getirdi.

Karpuzlu Hükümet Konağı inşaatının tamamlanmasıyla birlikte ilçenin idari hizmetlerinin daha verimli bir şekilde yürütülmesi ve vatandaşların daha iyi koşullarda hizmet alması hedefleniyor. (MURAT TAN)