Pazar esnafı ve vatandaşlarla samimi diyaloglar kuran Başkan Kıvrak, esnafa hayırlı işler dileklerinde bulundu. Pazarcıların öneri ve ihtiyaçlarını dinleyen Başkan Mehmet Kıvrak, belediye olarak her zaman esnafın yanında olduklarını belirtti. 
 
“HER FIRSATTA HALKIMIZLA İÇ İÇEYİZ” 

Vali Canbolat, cami açılışına katıldı Vali Canbolat, cami açılışına katıldı

 Ziyaret sırasında vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kıvrak, halkın taleplerini ve önerilerini not aldı. Birim amirlerine gerekli talimatları veren Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, "Halkımızın memnuniyeti bizim için çok önemli. Onların taleplerini ve önerilerini dinlemek, hizmetlerimizi daha da geliştirmek için büyük bir fırsat. Bu yüzden her fırsatta halkımızla bir arada olmaya özen gösteriyoruz" diye konuştu. 
 
“YEREL ÜRETİCİMİZE DE DESTEK OLACAĞIZ” 

Pazar ziyareti esnasında alışverişini de yapan Başkan Kıvrak, yerel üreticilerin tezgahlarını da gezerek ürünler hakkında bilgi aldı. Yerel üreticilerin desteklenmesinin önemine vurgu yapan Başkan, “Çine’mizin bereketli topraklarında yetişen ürünleri tüketmek ve esnafımızı desteklemek bizim için önemli. Yerel üreticilerimizi her zaman desteklemeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: HABER BÜLTENİ