TFF Bölgesel Amatör Lig 9’uncu Grup’ta mücadele eden Efeler temsilcisi Aydın Yıldızspor ile Denizli temsilcisi Güreller Lojistik Yeşilçınar Spor Kulübü 19’uncu hafta maçında karşı karşıya geldi. 18 hafta sonunda grupta oynanan maçlar sonucunda topladığı 21 puan ile 11’inci sırada yer alan Aydın Yıldızspor kendi sahasında haftaya topladığı 16 puan ile 13’üncü sırada başlayan Güreller Lojistik Yeşilçınar Spor Kulübü 0-0 golsüz berabere kaldı. Alt sıralardan kurtulmak isteyen iki takımın mücadelesinde ilk yarıda gol sesi çıkmazken karşılıklı ataklarla birinci devre sona erdi. Maçın ikinci devresinde de durum değişmeyince taraflar sahadan birer puanla ayrıldı. Bu sonuçla Aydın Yıldızspor puanını 22’e çıkardı. Konuk takım Güreller Lojistik Yeşilçınar Spor Kulübü de puanını 17’ye çıkardı.


MAÇTAN NOTLAR

85’inci dakikada gelişen Yeşil Çınar Spor atağında Asım kaleci Yıldızspor kalecisi Kaan ile karşı karşıya kaldı. Vuruşunda kaleci Kaan mutlak golü yatarak önledi.

87’inci dakikada Yeşil Çınar Spor atağında Mustafa’nın vuruşunda kale Kaan yine gole izin vermedi.

Sarı ve kırmızı kartların havada uçuştuğu maçta Aydın Yıldızspor’dan Tayyip ve Mert, Güreller Lojistik Yeşilçınar Spor Kulübü’nden ise Burak kırmızı kartla oyun dışında kaldılar.

Kaan ve Ferit Yıldızspor’da sarı kart görürken, Yeşilçınar Spor’da ise Mert ve Ertuğrul sarı kartlardan nasiplerini aldılar.


STAD: Adnan Menderes

HAKEMLER: Emre Koçanalı, Arda Yapanmış, Muhammet Emin Kılıç, Muhammet Alperen Çopur


AYDIN YILDIZSPOR: Kaan Kavurkacı, Mehmet Elma, Ahmet Taha Dağbaşı, Mustafa Doğan, Emirhan Özhan, Mert Tabar, Ferit Olgun, Metin Baksi, Ali Kemal Yükseker, Ahmetcan Barba, Tayyip Mevlüt Kaya

TEKNİK DİREKTÖR: Samet Albayrak


GÜRELLER LOJİSTİK YEŞİLÇINAR SPOR KULÜBÜ: Göksal Özkara, Kaan Yazgan, Mustafa Tahran, Selim Kartal, Samet Ünver, Süleyman Kolukara, Mesut Ağgül, Yıldıray Berber, Mert sarıkuş, Tunahan Yılmaz, Ertuğrul Er

TEKNİK DİREKTÖR: Mustafa Altındağ

Başkan Erden’den Çerçioğlu’na teşekkür Başkan Erden’den Çerçioğlu’na teşekkür