AK Parti’nin Aydın listesinde yeniden aday gösterilen tek isim olan AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, Ankara Kapalı Spor Salonu’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen AK Parti’nin Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’nda hazır bulundu. AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten ile AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın’ın da katılım sağladığı programda, AK Parti Aydın 2. Sıra Milletvekili Adayı Seda Sarıbaş, AK Parti Aydın 3. Sıra Milletvekili Adayı Ömer Özmen ile 8 kişilik listedeki tüm adaylar da kamuoyuna tanıtıldı.

“DOĞRU ZAMAN DOĞRU ADAM”

Belediye meclis toplantılarının sosyal medyadan paylaşılması hukuka uygun bulundu Belediye meclis toplantılarının sosyal medyadan paylaşılması hukuka uygun bulundu

Gerçekleşen toplantıyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Milletvekili Savaş, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleşen AK Partimizin Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı'na katıldık. Türkiye Yüzyılı için, geleceğimiz için, güçlü Türkiye için, doğru zaman, doğru adam” ifadelerini kullandı. (MURAT TAN)