Makyaj uzmanı Merve Selçuk’un işletmeciliğini yapacağı Merve Selçuk Beauty Studio Zafer Mahallesi 130 Sokak’taki adresinde törenle açıldı.

Taze buğday başakları odun ateşinde firiğe dönüşüyor Taze buğday başakları odun ateşinde firiğe dönüşüyor

Merve Selçukk

Açılış törenine Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Yılmaz, CHP Nazilli İlçe Başkanı Aslı Ökmen ve CHP’li belediye meclis üyeleri ile Nazilli Kuaförler Odası Başkanı Olcay Akyıldız katıldı. Açılışta okunan duanın ardından Selahattin Yılmaz kısa bir konuşma yaptı. Belediye Başkanı Ertuğrul Tetik’in Ankara programı nedeniyle açılışa katılamadığını belirterek selamlarını ileten Yılmaz “Biz bilmeden Merve kardeşimle ortaklaşa güzel bir iş yaptık. O kadınları güzelleştirecek biz de Nazilli’yi temizleyeceğiz. Oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Açılışın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Whatsapp Image 2024 04 19 At 15.58.19

YALNIZCA MAKYAJ HİZMETİ VERİLECEK

Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı da “İşletmemiz hem ailemize hem de Nazillimize hayırlı uğurlu olsun” dedi. Konuşmaların ardından kurdele kesilerek açılış gerçekleştirildi. İşletmeyle ilgili bilgiler veren Merve Selçuk “İstanbul’da makyaj eğitimi aldım. İşletmemiz yalnızca makyaj üzerine hizmet verecek. Özellikle gelinlerin rahat ve konforlu bir ortamda üst sekmen ürünlerle prenses gibi düğünlerine hazırlanmalarını amaçlıyoruz” dedi. 

Muhabir: FİLİZ ÖZDEMİR