Demirören Haber Ajansı Nazilli temsilcisi Bahattin Albayrak ve Hatıra Albayrak’ın oğlu Şanver ile Mennan ve merhum Sebilhan Güleken’in kızları, Nazilli İlçe Sağlık Müdürü Şule Akbaş’ın kardeşi Fatma Tuğba Güleken muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Nazilli Ziraat Bankası personellerinden Fatma Tuğba Güleken ile Nazilli Devlet Hastanesi personellerinden adli rapor memuru Şanver Uçar’ın düğün merasimine Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, NDH Başhekimi Necati Akkaya, Nazilli Ziraat Bankası Pazarköy Şube Müdürü Erhan Tekin, EKKK Başkanı Dursun Öztunç, , AK Parti Geçtiğimiz dönem Aydın Milletvekillerinden Gültekin Kılınç, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Nazilli ilçe Başkanı Beyazıt ve yönetim Kurulu üyeleri, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen, kurum amirleri ve çiftin yakınları katıldı.

WhatsApp Image 2023-09-03 at 13.36.38

MUTLULUĞA “EVET” DEDİLER

Çiftin nikah şahitliklerini Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ile birlikte toplam 6 kişi yaptı. Fatma Tuğba ve Şanser Uçar nikah memurunun sorusuna evet diyerek bir ömür boyu mutluluğa evet dediler.

Başkan Ökten TEKNOFEST İzmir’e ailesiyle çıkarma yaptı Başkan Ökten TEKNOFEST İzmir’e ailesiyle çıkarma yaptı

Nikah merasiminin ardından çalan birbirinden güzel şarkılar eşliğinde mutlu çift davetliler geç saatlere kadar gönüllerince eğlendiler. (HABER MERKEZİ)