Ulusal ve Uluslararası Gıda ve İçecek üreticilerinin buluşma noktası olan WorldFood İstanbul Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı bu sene 31’nci kez Tüyap Fuar & Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Nazilli Ticaret Borsası 5 üye firmayla fuara katılım sağladı. Nazilli Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Kırlıoğlu fuara katılan firmaların standlarını gezerek üyelerini yalnız bırakmadı.

Kıbrıs gazisi 43 yıldır günlük tutarak yaşadıklarını kayıt altına alıyor Kıbrıs gazisi 43 yıldır günlük tutarak yaşadıklarını kayıt altına alıyor

GIDA SEKTÖRÜNDEKİ YENİLİKLER SUNULDU

WorldFood İstanbul bu yıl katılımcı firma, ziyaretçi sayısı ve etkinlikleri ile 31’inci yılında rekora imza attı. Food Arena etkinlik alanında 4 gün boyunca devam eden panellerde; ihracatta yeni pazarlar ve büyüme, sürdürülebilir gıda, afetlerde kriz yönetimi, tedarik zincirinde yeni uygulamalar, iyileştirici tarım uygulamaları, pazaryerleri ihracatı, yenilenebilir enerji ile gıdanın dönüşümü gibi birçok farklı konular tartışıldı. 30’u aşkın ülkeden bin 500’e yakın katılımcının katıldığı fuarda, 60 bine yakın ziyaretçi fuarı gezdi. (HABER MERKEZİ)