AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen, Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğindeki Türkiye Yüzyılı vizyonunun en önemli hedeflerinden birinin sivil ve özgürlükçü anayasa olduğunu vurguladı.

Alıcık’tan ‘yerel seçim’ mesajı Alıcık’tan ‘yerel seçim’ mesajı

TBMM Genel Kurulu’nda söz alan Özmen, “Öncelikle, işgalci İsrail'in Gazze'de masum sivillere yönelik saldırılarıyla binlerce insanı katletmesinin insanlık suçu olduğunu ifade ediyor, her birine Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Devletimizin kuruluşunun 100'üncü yıl dönümüne ulaşmanın onurunu hep birlikte yaşarken başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Harbi'mizin tüm kahramanlarını saygı, rahmet ve minnetle anıyorum” diye konuştu.

“ÇOK DAHA GÜÇLÜ ADIMLAR ATACAĞIZ”

“Dünyanın adaletten ve hakikatten hızla uzaklaştığı bu dönemde hakkın ve hakikatin öncüsü olmaya devam ediyoruz” görüşünü aktaran Özmen, şöyle devam etti: “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde cumhuriyetimizin 100'üncü yılında çok daha güçlü adımlar atmaya devam edeceğiz. Millet olarak büyük fedakârlıklar sonucu kurulan ülkemizin küresel ölçekte bir güç hâline gelen konumunu, milletimizin sarsılmaz kardeşliğini kararlılıkla koruyacak ve geliştireceğiz, buna mani olmak isteyenlere asla fırsat vermeyeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonumuzun en önemli hedeflerinden biri olan sivil ve özgürlükçü bir anayasa oluşturmak istediğimizi de ifade etmek istiyorum.” (KIVANÇ UĞUR)