Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in cumhurbaşkanı adaylığı için 100 bin imza kampanyası başlatıldı. Vatan Partisi Aydın İl Başkanlığı da Atatürk Kent Meydanı’nda stant açtı.

MHP, milletvekili adaylarını belirleme çalışmalarına yoğunlaştı MHP, milletvekili adaylarını belirleme çalışmalarına yoğunlaştı

Vatan Partisi Aydın İl Başkanı Doğan Özkan, Aydın’ın tüm ilçelerinde çalışmalara başladıklarını söyleyerek vatandaşları, 22 Mart’ta ilçe seçim kurullarına davet etti. Özkan, “Türkiye’nin geldiği önemli dönemeçte Vatan Partisi olarak görevimizin başındayız. Ermeni Soykırımı yalanını bitiren, 15 Temmuz darbe kalkışmasında ilk açıklamayı yapan ve her daim Türkiye’nin bağımsızlığından yana olan Genel Başkanımız Dr. Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanlığı adaylığı için 100 bin imza toplayacağız. Tüm Aydınlı hemşerilerimizi 22 – 27 Mart tarihlerinde bağlı bulundukları ilçe seçim kurullarına giderek Dr. Doğu Perinçek için imza vermeye davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“PERİNÇEK SİZİN ADAYINIZ”

Perinçek’in vaatlerinden söz eden Özkan, şunları kaydetti:

“Değerli vatandaşlarımız, Doğu Perinçek sizin adayınız! Doğu Perinçek sizin gibi yaşayan aday. Doğu Perinçek özel elektrik şirketlerini kamulaştıracak aday. Doğu Perinçek, üretici inim inim inlerken karlarını yüzde 700 arttıran bankaları hizaya sokacak “çiftçiler batacağına bankalar batsın” diyen cesur aday. Doğu Perinçek, konut sorununu, yüksek kira sorununu çözecek, her aileyi ev sahibi yapacak aday. Doğu Perinçek, rüşveti, torpili, adamcılığı ortadan kaldıracak, devlete liyakat getirecek lider. Doğu Perinçek, ‘Ankara’da dayısı olmayan’ milyonların adayı. Doğu Perinçek’in cumhurbaşkanı adayı olması için gereken en az 100 bin imzadan birini vermek bir vatandaşlık görevidir. Sizleri göreve çağırıyoruz. Dr. Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanlığı adaylığı için imza vermek isteyen vatandaşlarımız detaylı bilgi ve ulaşım için iletişim numaralarımızı arayabilir. İletişim için: 0536 918 76 22 – 0538 341 86 54.”