Nazilli şampiyonluk maçını tek yürek izledi. Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın talimatıyla belediye meydanında kurulan dev ekranda şampiyonluk maçını izleyen Nazilli halkı Avrupa şampiyonluğunu coşkuyla kutladı. 

ÖZCAN; “AZMİN ELİNDEN HİÇBİR ŞEY KURTULMAZ”

Ezeli rakibi Sırbistan’ı mağlup eden Filenin Sultanları Avrupa şampiyonu oldu. Şampiyonluk maçını Nazilli halkı ile birlikte Belediye Meydanında kurulan dev ekranda coşku ve heyecanla izleyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Özcan, “ Öncelikle Nazilli halkına çok çok teşekkür ediyorum. Her zaman olduğu gibi birlik içerisinde olduğunda neler yapabileceğini bir kere daha gösterdi.  Gündüz saatlerinde Nazilli Belediye Spor gerçekten zorlu bir maçla güzel bir galibiyet aldı. Şimdide Filenin Sultanları ile bunu taçlandırdık. En güzel hediyelerden bir tanesini verdiler Türk Halkına. Kendilerine çok çok teşekkür ederiz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Genç arkadaşlarımızla, kıymetli hemşehrilerimiz ile gerçekten büyük bir mutluluk yaşadık. Çok güzel birlik ve beraberlik içerisinde karşılaşmayı hep birlikte izledik. Son saniyeye kadar mücadele etmenin ne demek olduğunu gösterdik. Tüm Türkiye’me hayırlı uğurlu olsun. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz”  dedi. 

İzmir Buca'da 3,7 büyüklüğünde deprem İzmir Buca'da 3,7 büyüklüğünde deprem

3-95

NAZİLLİ ŞAMPİYONLUK SEVİNCİYLE CADDE VE SOKAKLARA TAŞIDI

Maç sonuna kadar heyecanla A Milli Kadın Voleybol Takımının Sırbistan’ı elediği maçı izleyen vatandaşlar Avrupa Şampiyonluğu sevinci ve coşkusunu belediye meydanında kutladı. Bayraklar eşliğinde Onuncu yıl marşı söyleyen Nazilli halkı şampiyonluk sevincini konvoy yaparak cadde ve sokaklara taşıdı. (HABER MERKEZİ)