Jandarmadan yaşlılara ziyaret Jandarmadan yaşlılara ziyaret

Söke’de yaşanan sel felaketinin ardından Belediye ekipleri alarma geçerek mahallelerde çalışmaları başlattı. Gece yarısı iş makinalarıyla yolları açan Söke Belediyesi ekipleri, Argavlı, Savuca, Kisir, Demirçay, Bağarası, Güzeltepe, Güneyyaka ve Sayrakçı mahallelerinde afetin etkilerini en aza indirmek için çalışmalarını sürdürürken, şehir merkezinde Kemalpaşa, Çeltikçi, Konak, Fevzipaşa ve Atatürk Mahallelerinde selden hasar alan noktalara ulaşarak çalışma başlattı. 

Söke Belediyesi Başkanvekili Mehmet Arif Ceylan, acı kayıplar yaşanan Demirçay mahallesinde Vali Yakup Canpolat ve Kuşadası Kaymakamı-Söke Kaymakam Vekili İbrahim Keklik ile bir araya gelerek alanda incelemelerde bulundu. Başkan Vekili Mehmet Arif Ceylan beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Batir, Ahmet Evin ve Başkan Danışmanı Yağız Pullukçu ile birlikte mahalle sakinlerine geçmiş olsun dileklerini iletirken, sel felaketinde hayatını kaybeden aileleri ziyaret ederek baş sağlığında bulundu. 

Gece yarısından itibaren alanda bulunan ekiplerden son durum hakkında bilgi alan Başkan Vekili Mehmet Arif Ceylan, mahalle sakinlerine çalışmaların koordineli bir şekilde süreceğini belirterek Söke Belediyesi ekiplerinin var gücüyle çalışmaya devam edeceğini belirtti. (HABER MERKEZİ)