Yeni Kıroba Gazetesi'nden Serkan Arslan'ın haberine göre, Aydın Amatör Süper Lig 2. Grup'ta mücadele eden Aydın Yıldızspor, sezonun altıncı maçında OKT Traller Işıklıspor'u 2-1 mağlup ederek 16 puanla liderliğini sürdürdü. Teknik Direktör Samet Albayrak, zorlu mücadeleyi ve galibiyeti değerlendirdi.

Adnan Menderes Stadı 1 nolu yan sahada oynanan mücadelede Aydın Yıldızspor, rakibini 2-1 yenerek üç puanın sahibi oldu. Teknik Direktör Samet Albayrak, maçın ardından şunları söyledi, "Öncelikle zor bir maçtı. Özellikle maçın ilk yarısında OKT Traller Işıklıspor iyi bir oyun sergiledi. Bizi hiç oynatmadılar. Pozisyon bulmakta biraz zorlandık. Ve çok ciddi baskı yaptılar. Ama bu işi ikinci yarı toparladık. O yüzden daha rahat ettik ve sonuca ulaştık."

Süper Lig ve 1. Lig Yayın İhale Komisyonu, teklifleri değerlendirmek üzere toplandı Süper Lig ve 1. Lig Yayın İhale Komisyonu, teklifleri değerlendirmek üzere toplandı

Albayrak, takımının performansıyla ilgili olarak, "Şu an her şey yolunda bizim açımızdan, umarım böyle devam eder." şeklinde konuştu. 
 

Kaynak: SERKAN ARSLAN