AFAD’tan Aydın’a ‘sel baskını’ uyarısı AFAD’tan Aydın’a ‘sel baskını’ uyarısı

Dinçer, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü anma gününde, Türk milleti olarak bir kez daha bir araya geliyor, Büyük Önder'i saygı, sevgi ve minnetle anıyoruz. O, Türk milletinin bağımsızlık mücadelesinin önderi olarak tarihe adını altın harflerle yazdırmış büyük bir devlet adamıdır. Onun liderliğinde kurulan modern Türkiye Cumhuriyeti, ulusal egemenlik, laiklik, demokrasi ve insan hakları gibi temel prensipleri savunarak çağdaş bir uygarlık seviyesine yükselmiştir."

“ATATÜRK’ÜN MİRASINI KORUYACAĞIZ”

Başkan Dinçer, Atatürk'ün mirasını yaşatma ve koruma sorumluluğuna vurgu yaparak, "Bizler de Çine olarak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde, onun gösterdiği hedefe durmadan yürümeye devam ediyoruz. Çine'mizi daha yaşanabilir, daha güzel bir kent haline getirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Atatürk'ün bize bıraktığı mirası koruyarak, onun ilkelerinden ilham alarak ilerlemeye devam edeceğiz." dedi.

Çine Belediye Başkanı, mesajını, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aziz hatırası önünde saygıyla eğilerek noktaladı. (HABER MERKEZİ)