Aydının Söke İlçesi Burunköy Mahallesinde yaşayan Emine-Sami Solgun çiftinin Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesinde sezaryenle 3 kız bebekleri dünyaya geldi. Daha önce de 3 çocukları olan Solgun çifti genç yaşta altı çocuğa sahip olmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

Nazilli’de Otizm Orkestrası ve Korosu kuruldu Nazilli’de Otizm Orkestrası ve Korosu kuruldu

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Doğum Servisince bebeklerin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmeleri için süreç yakından takip edilirken, doğum sonrası da bebeklerin ve annenin sağlığı ile ilgili doktorlarının takibi devam etmekte. 

Anne Emine Solgun üçüz bebeklere sahip olmaktan mutlu olduğunu söylerken baba Sami Solgun “Başta Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Kadın Doğum Servisi Uzm. Dr. Zeynep Yasemin Önür, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Doğum Uzmanı Prof. Dr. Hasan Yüksel, Doç. Dr. Fedi Ercan olmak üzere Adnan  Menderes Üniversitesi Doğum Servisi Doktor ve çalışanların yoğun ilgisi ve yakın takipleri ile yavrularımızı sağ salim kucağımıza aldık. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Doktorlarımızın sıcak ilgisi ve süreci yakından takip etmeleri bize her zaman güç verdi” dedi. (NECATİ MALDAR)